Strony mobilne

W artykule Mobilna strona firmowa wyjaśniliśmy dlaczego nie można dłużej ignorować użytkowników mobilnego internetu. Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza, aby sprawdzić, jak wygląda Wasza strona firmowa w jednej z najpopularniejszych przeglądarek mobilnych (wymagana wtyczka Java). Jeśli wynik nie będzie zadowalający zapraszamy do zapoznania się z poniższa ofertą.

Adres strony:

Mobilna wizytówka

Nie zawsze istnieje potrzeba przerabiania całej strony firmowej dla potrzeb przeglądarek mobilnych. Dlatego w promocyjnej cenie oferujemy przygotowanie mobilnej wizytówki. Strona taka będzie wyświetlana tylko na smartfonach i zawierać będzie najważniejsze informacje:

  • nazwę firmy,
  • krótki opis działalności,
  • numer telefonu, który po kliknięciu automatycznie wykona połączenie,
  • adres, po kliknięciu którego uruchomi się nawigacja GPS,
  • link do pełnej wersji strony firmowej.

Promocyjny koszty wykonania Mobilnej wizytówki to tylko 90zł.

Mobilna wersja

Jest to rozszerzenie Mobilnej wizytówki o dowolną ilość podstron. Stworzona w tej sposób strona dostarczy użytkownikom mobilnym pełnych informacji na temat działalności Waszej firmy.

Koszt przygotowania Mobilnej wersji firmowej strony to 50zł za każdą podstronę

Mobilny szablon

Dla bardziej rozbudowanych stron proponujemy przygotowanie mobilnego szablonu dla istniejącej już strony firmowej. W zależności od rozdzielczości urządzenie otwierana jest pełna wersja serwisu WWW (dla komputerów) lub mobilna (dla telefonów). Takie rozwiązanie jest zalecane zwłaszcza dla stron opartych na rozwiązania typu CMS z dużą liczbą podstron i częstymi aktualizacjami. Jak taki Mobilny szablon działa można sprawdzić na naszych stronach - wystaczy zmniejszać szerokość okna przeglądarki, żeby zobaczyć jak się do niej dostosowuje strona.

Koszt opracowania i wdrożenia Mobilnego szablonu zależy od złożoności wymagań i mieści się w granicach 400 do 900 zł.